5 + 1 ZDARMA


JSEM golfista
5 + 1 ZDARMA

5 + 1 ZDARMA

Platíte jednou, hrajete šestkrát. Vyberte si z více variant našich předplacených voucherů. 5 + 1 FEE na 9 jamek ve všední dny za 2.250 Kč, nebo stejný balíček rozšířený i o víkendy za 3.350 Kč. Více informací u nás.

Balíček
obsahuje:

  • 6 x vstup na golfové hřiště
2 250 CZK
 

Golf Club Stará Boleslav

Území, na němž se golfové hřiště u Staré Boleslavi nachází, předurčuje jeho horizontální členitost. V Polabské nížině nelze očekávat závratná převýšení. Avšak nespornou výhodou takového terénu je, že vám na hru zůstane více fyzické energie, kterou byste jinak spálili na zdolávání kopců.

Rovinaté hřiště však rozhodně neznamená nudné nebo fádní. Projektanti rafinovaně využili okolních vodních ploch a zakomponovali mezi 9 greenů také dva poloostrovní, které dodávají hřišti na malebnosti, na druhou stranu hráče dokáží řádně potrápit. Samozřejmostí je modelovaný terén mezi jednotlivými jamkami a nespočet členitých pískových překážek.

Ti z vás, kteří rádi puttují, jistě ocení velkoryse pojaté greeny, které na staroboleslavském hřišti najdete. Nacvičit krátkou hru v našem tréninkovém zázemí se rozhodně vyplatí.

50°12′ 28.72″ N, 14°1′ 25.10″ E

Borek 83, 250 02 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

+420326 911 325, 724 158 842

Chci rezervovat balíček


Další balíčky

ZAČÍNÁM s golfem
Hraj golf, změň život Certifikovaný produkt

Hraj golf, změň život

Úvodní nabídka jak začít s golfem je inspirována úspěšným projektem Hraj golf, změň život z roku 2010. Nově balíček nabízí: 3 vstupy na hřiště (z toho 2x s trenérem ve skupinové lekci) a veškeré vybavením, které je pro Váš trénink potřebné.

299 CZK
Chci vědět víc

SEZNAMUJI SE s hrou
Pojďte si zahrát

Pojďte si zahrát

Kompaktní ovšem rozmanité, rovinaté avšak rozhodně ne fádní. Přijďte si k nám zahrát naši polabskou devítku v pondělí až pátek v čase od 10.00 do 15.00 za naši přátelskou cenu.

400 CZK
Chci vědět víc

JDU na hřiště
Golfing.cz Certifikovaný produkt

Golfing.cz

Začít hned hrát golf nebylo nikdy tak snadné! Vyberte si jeden z mnoha balíčků šesti her na šesti různých hřištích za neodolatelnou cenu. Pokud s Vámi bude hrát zkušenější hráč, může mít balíček za stejnou cenu jako Vy!

1 570 CZK
Chci vědět víc

CHCI svůj klub
Roční členství

Roční členství

Zahrajte si mistroství klubu na jamky a mistrovství klubu na rány. Získejte 50% slevu na FEE a na tréninkové míče.

Buďte u nás doma

5 000 CZK
Chci vědět víc

© Bav se golfem 2021

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde