Přijďte za námi na D+D Real Czech MastersDNY Bav se golfem NA D+D REAL CZECH MASTERS!

Chceš si užít víkend a zároveň zažít něco nového? Láká tě zažít atmosféru velké sportovní události a zároveň se sám proměnit v hráče? Rád soutěžíš a chceš i něco vyhrát?

Tak se pojď bavit světovým golfem na největší golfovou událost v Česku!
Od 15. do 18. srpna proběhne na hřišti Albatross kousek od Prahy další ročník turnaje D+D Real Czech Masters, díky kterému můžeš na vlastní oči vidět špičkové hráče ze série European Tour.

V turnajovém zázemí jsme připravili zónu Bav se golfem, kde si můžeš vyzkoušet golf, zamluvit si lekci s trenérem a vylepšit si tak svůj švih nebo soutěžit o ceny!

Stačí splnit alespoň jeden golfový úkol a zaregistrovat se do platformy Bav se golfem. Navíc každý, kdo se zapojí do Bav se golfem, získá jako poděkování také volný vstup na turnaj D+D Real Czech Masters.

Všechny informace naleznete i zde

 

DEN Bav se golfem

Splň alespoň jeden úkol!

Sázej putty jako Tiger
(Putting)

Když pošleš na greenu míček do jamky na co nejmenší počet ran, máš vyhráno a můžeš hodně vylepšit své skóre. Proto považují golfisté putty za vůbec nejdůležitější údery na hřišti. Puttování trochu připomíná minigolf – v rámci DNE Bav se golfem máš výjimečnou možnost si vyzkoušet puttování na opravdovém greenu. Uvidíš, že to v pohodě zvládneš.

 

Ukaž pořádný odpal
(Driving)

Dalekonosné odpaly nejsou tak jednoduché, jak to vypadá u profíků v televizi. Vyzkoušej si to na vlastní kůži díky našim trenérům, kteří ti ukáží vše potřebné. Jakmile se ti povede první odpal, zjistíš, že golf je opravdový sport. Návykový a velmi zábavný. Zapište se na svou lekci s trenérem, výuka probíhá každou hodinu.

 

Každá přihrávka se počítá
(Chipping)

V golfu platí jako ve fotbale – skóruje se hlavně po dobrých přihrávkách. Musíš zkrátka dostat míč co nejblíže praporku, abys ho pak poslal rovnou do jamky. Základním úderům okolo greenu se říká chipping a někteří golfoví machři přihrávku čas od času promění. Zkus to taky!

 

Dostaň se z písku
(Bunker)

Na golfovém hřišti můžeš narazit na nejrůznější překážky. Čas od času zelenou plochu narušují vodní plochy nebo tzv. bunkery, což jsou „ostrovy“ písku, z nichž se odpaluje o fous obtížněji než z nízko střižené trávy. Vyzkoušej si to!

 

 

Neméně důležité ale je také se zaregistrovat do platformy
Bav se golfem!
A hrát o další výhry. Co registrací získáš?

 

Zaregistruj se do
Bav se golfem

Za registraci do Bav se golfem od nás jako poděkování dostaneš volnou vstupenku na prestižní turnaj D+D Real Czech Masters, kde se každý rok představují hvězdní světoví golfisté, a můžeš také soutěžit o ceny v denní i celoroční soutěži. Navíc bez registrace nemůžeš hrát ani o žádné ceny ve vložených soutěžích. Rozhodně toto stanoviště nevynechej!

 

Udělejte si selfie

Fotografie je součástí registrace do Bav se golfem a zároveň ji můžeš zveřejnit na Facebooku a dalších sociálních sítích – když bude fotka nápaditá nebo k ní přidáš vtipnou či neotřelou hlášku, můžeš vyhrát v naší speciální facebookové soutěži o nejzábavnější příspěvek.

 

A kdo obejde všechna stanoviště, automaticky postoupí do další úrovně v naší platformě Bav se golfem.

VSTUP DO BAV SE GOLFEM

Proč se registrovat? V našem programu Bav se golfem si můžeš zábavnou formou rozšiřovat své golfové znalosti, neustále se zlepšovat a posouvat od úplných začátečníků mezi pokročilé hráče. Zároveň budeš mít na jednom místě k dispozici nabídky hřišť a resortů zapojených do této platformy České golfové federace. Tvá cesta ke golfu začíná ZDE.

Jako poděkování za registraci získáš volný vstup na turnaj a také tě zařadíme do soutěže o denní výhry i hlavní cenu!

Co můžeš vyhrát?

Denní výhry vyhlašujeme každý hrací den D+D Real Czech Masters. Hlavní soutěž vyhlásíme po skončení turnaje. Soutěžit o denní i hlavní ceny může každý, kdo se zaregistruje do Bav se golfem.

Denní výhry:

5x balíček Hraj golf, změň život
Balíček obsahuje: 3x vstup zdarma na tréninkové plochy, zapůjčení golfových holí, 2x 1 skupinová lekce s trenérem, neomezené množství golfových míčů k tréninkovým lekcím s trenérem, 1 košík tréninkových míčků (minimálně 40 ks) pro svůj osobní trénink.

1x balíček Jdu na golf!
Balíček obsahuje: základní set značkových holí Wilson (Putter, 7, P), sadu 3 míčků do kapsy,1x lekci s trenérem, vstup na tréninkové plochy, 100 míčků pro tvůj trénink na každou lekci, návod v kostce, jak se chovat na golfu.

1x balíček Golfing
Balíček obsahuje: 1x fee na golfovou akademii, 4x fee na 9jamkové hřiště, 1x fee na 18jamkové hřiště. Vyberte si na golfing.cz své hřiště z dostupných balíčků.

1x putter (hůl pro hru na greenu)

Cena v hlavní soutěži: *

1x kompletní golfové služby na rok (do výše, která neporušuje amatérský status).
Zahrnuje vstupy na hřiště a další služby na vybraném hřišti po dobu jednoho roku (až do příštího ročníku D+D Real Czech Masters).

1x golfový set holí pro začínajícího hráče

1x golfové tričko Tony Trevis

*Chceš-li soutěžit o hlavní výhru, musíš si aktivovat svůj účet na www.bavsegolfem.cz. Pro tuto aktivaci stačí kliknout na odkaz uvedený v e-mailu, který ti bude zaslán jako potvrzení tvé registrace.

Proč přijít na D + D Real Czech Masters?

 • Je to skutečný sportovní svátek, golfová Liga mistrů! V žádném jiném sportu se letos na našem území neobjeví taková koncentrace sportovních celebrit. Navíc se hraje jen pár kilometrů od Prahy a hřiště je snadno dostupné.
   
 • Ve startovním poli bude několik vítězů golfových grandslamů – Ernie Els, slavný Jihoafričan vyhrál dvakrát The Open a dvakrát US Open; Padraig Harrington, trojnásobný major vítěz a aktuální kapitán evropského rydercupového týmu; Lee Westwood, dvakrát druhý na Masters a jednou na The Open.
   
 • Lee Westwood bude hostem golfové exhibice s talenty českého amatérského golfu. Ukáže vám, jak správně trénovat a odpalovat. Jednu z největších světových hvězd budete mít opravdu na dosah ruky!
   
 • Na turnaji budeš mít komu fandit! Součástí startovního pole budou i nejlepší čeští profesionálové a špičkoví amatéři.
   
 • Na turnaji najdeš dokonalé zázemí pro celé rodiny! Nejen naši zónu Bav se golfem, ale i spoustu dalších stánků. Pořadatelé si návštěvníky hýčkají, čeká tě tedy jak zábava, tak i dostatečný catering.
   
 • Vyzkoušíš si golf! Pokud jsi golf ještě nikdy nehrál, je ideální čas začít – v naší zóně budeš mít možnost udělat první krůčky pod vedením našich profesionálních trenérů. A třeba si v zázemí i nakoupit výbavu za výhodné turnajové ceny.
   
 • Pro děti jsou připraveny skákací hrady. I ony si mohou vyzkoušet golf s jednoduchými plastovými holemi SNAG.
   
 • Vyhraj balík! Raiffeisenbank pro diváky připravila puttovací soutěž o 100.000 Kč – vždyť je to tak snadné, jen dopravíš míček do několika jamek na co nejméně úderů. A natrénovat na to můžeš u nás.
   

S Bav se golfem zažiješ něco nového!

Zelená karta

Kdysi sloužila zelená karta jako vstup na hřiště. To už dnes neplatí. Na většinu hřišť může každý, kdo ho neničí, neubližuje ostatním hráčům a nezdržuje hru. Naše zelená karta je pro tebe volnou vstupenkou nejen na D+D Real Czech Masters, ale také do světa golfu na platformě Bav se golfem, kde získáš dovednosti všech golfistů.

POJĎ TO S NÁMI ZKUSIT!


Zajímavosti

Driving Range

Kroky začínajících hráčů směřují nejčastěji na driving range. Jedná se o cvičnou louku s řadou odpališť, kde bok po boku trénují jak profesionálové, tak začátečníci. Začínající golfisté odpalují ze speciálních rohoží, naopak zkušení hráči preferují hrát své míčky z trávy. Při odpalování z trávy je nutné přesně dodržet pokyny hřiště a míče odpalovat pouze z vyznačených míst.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 88 hřišť

Navštivte jedno
z 88 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Zábavné golfové Soutěže

Golf Club Hradec Králové

přehled akcí
© Bav se golfem 2019

 

Zadej lokalitu

Zadej lokalitu

 

Vyber si úroveň

Vyber si úroveň

0 ZAČÍNÁM s golfem
1 SEZNAMUJI SE s hrou
2 JDU
na hřiště
3 CHCI
svůj klub
JSEM
golfista
Loading...

Pokračujte zde