Grabštejn

Navštivte naše hřiště

Grabštejn

50°51′ 0.34″ N, 14°52′ 35.75″ E

Grabštejn, 46334 Chotyně

607932216

gcg@gcg.cz

www.gcg.cz

Golf pod hradem Grabštejn

První golfové jamky se pod hradem Grabštejn objevily už v roce 1998, dnes osmnáctijamkové hřiště s parem 72 a délkou až 5671 metrů pro muže a od 4545 metrů pro ženy uspokojí pokročilé hráče i začátečníky, kteří chtějí s golfem teprve začít. Především pro začátečníky ty je připravena i devítijamková akademie. Hřiště leží v klidné lokalitě dvacet kilometrů od Liberce v katastru obce Chotyně. A nabízí i další možnosti - driving range, zázemí v  klubovně s restaurací, či služby trenéra. Lehce zvlněné hřiště není až tak snadnou procházkou - třeba jen dostřelit na green prvního tříparu dlouhého  192 metrů  z bílých odpališť je výzvou i pro hodně „dlouhé“ hráče.

Navštívit hřiště


Akademie Golf clubu Grabštejn je celoročně k dispozici pro golfisty i negolfisty. Pro začínající hráče, kteří nejsou dosud registrováni v žádném klubu a nemají “zelenou kartu” je dokonce každou neděli zdarma.
Zajímavosti

Jak začít s golfem? Na co se ptáte, před první návštěvou.

Předpokládejme, že jste v golfovém prostředí naprostý nováček. A v duchu možná trochu tápete, co vlastně je nutné splnit, než se poprvé pokusím odpálit golfový míček? Na co se máte zeptat, až zavoláte na recepci...

všechny zajímavosti

Víte, že

Putt

Putt je nejčastější úder v golfu, v ideálním případě představuje 50 % úderů na hřišti. Tento úder se používá na greenu (jamkovišti) a velmi často na něm závisí celkové skóre hry. Proto trénink puttování rozhodně nezanedbávej.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 117 hřišť

Navštivte jedno
z 117 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště
© Bav se golfem 2024

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde