Luby

Navštivte naše hřiště

Golf Club Luby

50°15′ 47.66″ N, 12°23′ 17.34″ E

Horní Luby 25, 351 34 Luby

+420 354 560 022

info@golfluby.cz

www.golfluby.cz

Mezi Chebem, Františkovými Lázněmi a Sokolovem vyrostlo v roce 1994 devítijamkové hřiště, které se vyvíjelo a prakticky i nadále vyvíjí rok co rok. 

Na stráních Krušných hor dnes naleznete devět dospělých jamek s parem 35 a celkovou délkou 2690 metrů ze žlutých odpališť, při jejichž zdolání se sice někteří zapotíte, ale hřiště nabízí spoustu výzev k jejich zdolání jak pro pokročilé hráče, tak i pro začátečníky. Po odehrání 9 nebo 18 jamek si můžete odpočinout v místní klubovně s restaurací, nebo jen tak posedět na lavičce s krásným výhledem do okolí. 

S postupnými úpravami se nízkorozpočtové hřiště proměnilo díky vybudovanému zázemí v komplexní klub, kde si každý najde to své. Během roku 2022 probíhá větší rekonstrukce místní budovy a od roku 2023 bude v nabídce našeho areálu i možnost ubytování. 

Nabídka balíčků Akce pro veřejnost


9jamkové hřiště je otevřeno pro širokou veřejnost kdy hráč bez osvědčení o hře golfu může jít pouze v doprovodu hráče s osvědčením. Navštivte proto hřiště v doprovodu kamaráda, který již golf hraje.V tuto chvíli není na tomto hřišti naplánována žádná akce.
V tuto chvíli pro Vás nemá hřiště žádnou nabídku.

Zajímavosti

Svišť se vrací a znovu láká rodiny k novému sportu

Vzpomínáte na úspěšnou kampaň , kterou se Česká golfová federace snažila přivést ve spolupráci se Seznam.cz na hřiště nové golfisty? Také letos chceme ukázat golf jako zdravý sport pro širokou veřejnost, vhodný pro celé...

všechny zajímavosti

Víte, že

Golfový míček

První golfové míčky byly kožené, plněné peřím. Dnes se golfový míček nesmí znatelně lišit od koule, jeho průměr nesmí být menší než 42,67 mm a nesmí vážit více než 45,93 g. Zajímavostí je, že golfový míček inspiroval za 2. světové války britské konstruktéry k vývoji speciálních skákajících pum pro ničení německých přehrad.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 116 hřišť

Navštivte jedno
z 116 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Bydlet pod Brdy = milovat golf

PilsnerGolf Resort Hořehledy

přehled akcí
© Bav se golfem 2023

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde