DEN Bav se golfem - soutěžeV rámci každého DNE Bav se golfem probíhají současně na podporu akce tyto soutěže:

 

Soutěže na stanovištích
DNE Bav se golfem

Jsou určeny pro všechny účastníky konkrétního DNE Bav se golfem, kteří se v den pořádání akce registrují v zóně Bav se golfem. Každý účastník, který svojí soutěžní ranou splní úkol stanoviště, je zařazen do losování v rámci programu DNE Bav se golfem.

Putting Soutěž „zahraj do jamky putt na 3 metry“
Driving        Soutěž „pal o sto šest!“ (odpal míček za hranici 106 metrů)
Chipping Soutěž „tref se do výseče“
Bunker Soutěž „vyhraj míček z písku“

Hrajeme o ceny věnované partnery jednotlivých stanovišť.
Vyhlášení vítězů 2x za den – po skončení dopoledního a odpoledního bloku.

 

Puttovací turnaj na 9 jamek pro negolfisty

Zúčastnit se může jakýkoliv zájemce o golf bez rozdílu věku (děti od 12 let), soutěž není určena pro hráče s HCP. Cílem soutěže je zahrát 9 jamek na co nejméně ran. V případě rovnosti počtu ran rozhoduje o vítězi tzv. rozstřel.

Hraje se podle přesně předepsaných startovních časů. Počet soutěžících je omezen na celkový počet 50 hráčů. Registrace do turnaje je zpoplatněna symbolickým startovným 20 Kč a probíhá předem na stránkách konkrétního DNE Bav se golfem nebo v ZÓNĚ Bav se golfem v místě konání akce.

Registrace puttovací turnaj

Hrajeme o golfovou hůl - putter - po skončení odpoledního bloku budou vyhlášena první tři místa v soutěži.

 

Pro golfisty - turnaj na 6 jamek

Soutěž pro golfové hráče bez rozdílu věku a HCP je určena hlavně hráčům, kteří přijdou na akci se svými přáteli, kteří ještě golf nehrají.

Hraje se podle přesně předepsaných startovních časů - startovní listiny. Počet soutěžících je omezen na celkový počet 40 hráčů. Formát hry si může každý flajt upravit podle vlastní chuti.

Hrajeme o 2 VIP vstupenky na páteční hrací den D+D REAL Czech Masters,
po skončení dopoledního bloku bude vyhlášen jeden vylosovaný výherce ze všech odevzdaných skóre karet.

 

Vyfoť a sdílej své selfie

Každý, kdo na konkrétním DNU Bav se golfem navšítíví selfie point, udělá fotku, která bude navíc nápaditá nebo k ní přidá vtipnou či neotřelou hlášku a zveřejní ji na Facebooku s hashtagem #Bavsegolfem, může vyhrát ve speciální facebookové soutěži o nejzábavnější příspěvek.

Hrajeme o golfová trička Tony Trevis.
Tři vylosované výherce vyhlašujeme následující den po skončení DNE Bav se golfem na facebookové stránce www.facebook.com/Bavsegolfem/ a zároveň budou obesláni zprávou.

 

Denní soutěž
DNE Bav se golfem

Pro všechny účastníky konkrétního DNE Bav se golfem, kteří se v den pořádání akce registrují v zóně Bav se golfem.

Hrajeme o golfový set pro začátečníky věnovaný Českou golfovou federací.
Vylosovaného výherce vyhlašujeme následující den po skončení DNE Bav se golfem na facebookové stránce www.facebook.com/Bavsegolfem/ a zároveň bude obeslán e-mailem.

 

Hlavní sezonní soutěž

Pro všechny, kteří se registrují do platformy Bav se golfem od 1. 1. 2019 do 18. 8. 2019.

Hrajeme o hlavní cenu „Rok golfu zdarma“ a tři další ceny - začátečnické golfové sety. Výherce vyhlásíme po skončení D+D Real Czech Masters (nejpozději do 30. 8. 2019) na facebookové stránce www.facebook.com/Bavsegolfem/ a zároveň budou obesláni e-mailem.

Do soutěže o hlavní výhru jsou zařazeni všichni, kdo se zaregistrují do platformy Bav se golfem a aktivují si svůj účet na www.bavsegolfem.cz. Aktivační e-mail najdeš ve své e-mailové schránce, stačí v něm kliknout na uvedený odkaz. 

 

Co vše získáš registrací do platformy Bav se golfem?

V naší platformě Bav se golfem si můžeš zábavnou formou rozšiřovat své golfové znalosti, neustále se zlepšovat a posouvat od úplných začátečníků mezi pokročilé hráče. Zároveň budeš mít na jednom místě k dispozici nabídky hřišť a resortů zapojených do Bav se golfem. Tvá cesta ke golfu začíná na www.bavsegolfem.cz/registrace.

Jako poděkování za registraci získáš volný vstup na D+D Real Czech Masters a také tě zařadíme do soutěže o denní výhry i hlavní cenu!

Pravidla všech soutěží naleznete zde

zpět


Zajímavosti

Grip

Grip je jedna z klíčových částí hole. Je to jediné spojení s hráčem; místo, kde hráč drží golfovou hůl. Vyrábí se zpravidla z gumy v různých vzorech a průměrech podle preferencí každého golfisty.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 88 hřišť

Navštivte jedno
z 88 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Be Active !

Hodkovičky

přehled akcí
© Bav se golfem 2019

 

Zadej lokalitu

Zadej lokalitu

 

Vyber si úroveň

Vyber si úroveň

0 ZAČÍNÁM s golfem
1 SEZNAMUJI SE s hrou
2 JDU
na hřiště
3 CHCI
svůj klub
JSEM
golfista
Loading...

Pokračujte zde