den Bav se golfemVyzkoušej si GOLF, sport na celý život!

Chceš si vyzkoušet sport, který tě může provázet celý život? Rád soutěžíš a máš chuť si vydařený zážitek okořenit výhrou? Přijď se pobavit na náš DEN Bav se golfem!

DEN Bav se golfem je zábavný den pro všechny s chutí do pohybu. V rámci jednoho dne jsme pro tebe připravili ochutnávku golfu, která tě přivede k tajům této hry, včetně dalších sportovních, soutěžních a zábavných aktivit.

ZDARMA si můžeš vyzkoušet golf, zamluvit si lekci s trenéry nebo soutěžit o ceny. Když projdeš čtyřmi golfovými stanovišti, můžeš si zahrát své první jamky na golfovém hřišti a ochutnat tak opravdový golf.

 

Program DNE Bav se golfem:

1. blok dne:

8.00 Začátek programu
8.30–12.00 Program v rámci stanovišť
11.00 Golfová exhibice – ukázka golfových holí
12:30 Vyhlášení vítězů – jednotlivá stanoviště
   

2. blok dne:

12:00–17.00 Pokračování programu v rámci stanovišť
13:00 Otevření jamek pro zájemce o golf, kteří prošli všechna golfová stanoviště
14:00 Zahájení puttovacího turnaje – registrace do turnaje probíhá celý den
16:00 Golfová exhibice – ukázka golfové hry výkonnostními hráči
17:30 Vyhlášení vítězů – jednotlivá stanoviště + puttovací turnaj + Snag děti

 

DNY Bav se golfem NA D+D REAL CZECH MASTERS!

Přijďte za námi na D+D Real Czech Masters a vychutnejte si a vyzkoušejte golf!

Největší golfová událost v Česku je tady. Od 19. do 22. srpna se koná sedmý ročník turnaje D+D Real Czech Masters, díky kterému můžete vidět na vlastní oči špičkové světové hráče ze série European Tour. A zároveň se spolu s námi můžete bavit golfem, protože golf je férový sport pro celou rodinu. Připravili jsme pro vás zónu Bav se golfem, kde si celá rodina vyzkouší golf a každý si může uhrát svůj výsledek. Na každém ze čtyř stanovišť v ZÓNĚ Bav se golfem a jednom stanovišti na drivingu, budete mít 5 ran k tomu abyste skórovali.

Zvládnete každou ránou trefit putt do jamky na 1 metr? A co na 3 metry? Trefíte chip všemi pěti ranami do výseče na 15 metrů? Trefíte se do výseče i z bunkru? A odpálíte 50metrový drive a trefíte výseč? Zapíšete všech 25 bodů? Stavte se u nás, bavte se golfem a splňte si svou výzvu! Každý výsledek se počítá. Za odevzdanou score kartu můžete dostat držák na golfový míček (samozřejmě i s míčkem).

Navíc si u nás můžete zamluvit lekci s trenérem na drivingu a vylepšit si tak svůj švih. Nebo na puttovacím koberci natrénovat na putt o 100 000 Kč, který na turnaji pořádá jeden z našich partnerů Raiffeisenbank.

Děti mohou vyzkoušet SNAG (hru se speciálními plastovými holemi a barevnými textilními míči, která nenásilnou formou dětem pomůže ke správným základům švihu a dokáže je plynule připravit pro hru s opravdovými holemi a míči na běžné jamky). Uvnitř areálu pak u stánku ČGF nezapomeňte omrknout novou kolekci reprezentačního oblečení Czech Golf Teamu.

DEN Bav se golfem


Zajímavosti

Golf je také týmovým sportem, nejen při Ryder cupu

Golf není pouze individuálním sportem. Týmové soutěže v tuzemsku i na mezinárodní scéně jsou stále populárnější a stejně tak je oblíbený i systém hry na jamky, který se v takových turnajích...

všechny zajímavosti

Víte, že

TURNAJOVÁ HRA VS. PŘÁTELSKÁ HRA

Pravidla golfu se začátečníkům zdají hodně tvrdá. Někdy jsou. V turnaji se přísně dodržují. V přátelské hře s kamarády se některé věci odpouští. Dělají tak zejména začátečníci. Po dosažení určité úrovně hry dostanete pravidla pod kůži a budete je dodržovat automaticky i v přátelské hře.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 112 hřišť

Navštivte jedno
z 112 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Sobotní dětská akademie

Čertovo Břemeno

přehled akcí
© Bav se golfem 2021

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde