Den žen na golfu

Den žen na golfu

Women’s Golf Day (WGD) je už zavedená celosvětová událost, do které se zapojují tisíce golfových hřišť po celém světě. Den žen na golfu se postupně stal velmi úspěšnou akcí i u nás. V Česku však hřiště nezvou ženy na speciální akce pouze v jednorázovém celosvětovém termínu, ale po celý červen.

Smyslem WGD je představit ženám golf z různých stran. Obvykle se akce odehrávají v odpoledních a podvečerních hodinách (16:00–20:00). Součástí bývají dvě hodiny výuky golfu, krátká soutěž přímo na hřišti a následné společenské setkání. Vítány jsou také všechny ženy, které jsou už členkami v klubech. Zdatnější golfistky mohou být nápomocny těm, které s golfem teprve začínají. Konkrétní informace hledejte na stránkách a sociálních sítích nejbližších hřišť ve vašem okolí, nebo na našich stránkách zde.

Již podruhé bude červen také orámován dvěma významnými špičkovými mezinárodními akcemi s účastí skvělých hráček z celého světa a ideální možností vidět je v akci. Od 3. do 5. června se odehraje na hřišti Prague City Golf Clubu na Zbraslavi turnaj LET Access Series s názvem Amundi Czech Ladies Challenge, na kterém po boku profesionálek získávají tradičně zkušenosti nejlepší mladé české amatérky. V dnech 24.–26. června se představí v Beroun Golf Clubu absolutní evropská elita z Ladies European Tour na Tipsport Czech Ladies Open.

Celosvětová akce Women’s Golf Day, kterou charakterizuje červená barva, do níž se již tradičně oblékají její účastnice, se uskuteční 7. června na více než 900 místech v sedmi desítkách zemí světa.

Zapojte se i vy!

© Bav se golfem 2024

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde