#golfovizavislaci


Gabriela Partyšová

Moje golfové počátky sahají 15 let zpět, kdy jsem byla se svou rodinou v Hluboké nad Vltavou, kde je krásné golfové hřiště a kde jsme si celá rodina udělali zelenou kartu. Když jdu osmnáctijamkové hřiště, tak ho jdu třeba 4 až 5 hodin a ujdu třeba 14 kilometrů. Je to makačka. Je to kardio a myslím, že pro nás holky je to dobré i na zadeček.

David Pastrňák

Jeden z našich závisláků, kterého jste mohli potkat i na Czech Masters je známý hokejový útočník Boston Bruins David Pastrňák #88. David je velký golfový fanoušek „Hrozně rád tenhle sport hraju a rád se na něj dívám. Je paráda, když mám během sezony čas, to si lehnu na gauč a koukám na nejlepší hráče světa,“ svěril se Pastrňák pro isportblesk.cz.

Richard Lewis

Opravdovým golfovým nadšencem je Richard Lewis. V roce 2010 nastavil rekord odehraných jamek za jeden kalendářní rok na celkem 11.000! Všechny tyto jamky odehrál v Irvingu v Texasu, Four Seasons Resort and Club.

Samuel L. Jackson

Mezi golfové závisláky patří třeba herec Samuel L. Jackson. Hvězda Pulp Fictionu má dokonce ve smlouvě, že může během natáčení hrát golf dvakrát týdně.

Celine Dion

Ke golfovým závislákům patří také slavná kanadská zpěvačka Celine Dion. Nejenže ho hraje, dokonce má i své vlastní hřiště - Le Mirage Golf Clubu v quebeckém Terrebonne.

Filip Tomsa

Hned jak jsem začal s golfem, hodně mě to chytlo. Golf je tak trochu adrenalinový sport, každá rána je důležitá.


Zajímavosti

Svišť se vrací a znovu láká rodiny k novému sportu

Vzpomínáte na úspěšnou kampaň , kterou se Česká golfová federace snažila přivést ve spolupráci se Seznam.cz na hřiště nové golfisty? Také letos chceme ukázat golf jako zdravý sport pro širokou veřejnost, vhodný pro celé...

všechny zajímavosti

Víte, že

Driving Range

Kroky začínajících hráčů směřují nejčastěji na driving range. Jedná se o cvičnou louku s řadou odpališť, kde bok po boku trénují jak profesionálové, tak začátečníci. Začínající golfisté odpalují ze speciálních rohoží, naopak zkušení hráči preferují hrát své míčky z trávy. Při odpalování z trávy je nutné přesně dodržet pokyny hřiště a míče odpalovat pouze z vyznačených míst.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 116 hřišť

Navštivte jedno
z 116 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

3 denní golfové kurzy

Golfresort Monachus

přehled akcí
© Bav se golfem 2023

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde