Zajímavosti Bav se golfem - úvodVážení přátelé golfu,

platforma Bav se golfem vstupuje do své třetí sezóny, ve které chystáme další nové aktivity, abychom oslovili co nejvíce potenciálních zájemců o náš sport. Naším cílem je vám nabídnout mnoho zajímavých argumentů, textů a výzev, které postupně mohou vzbudit zájem o golf u dalších nových hráčů.
Pro nás golfisty nejde vesměs o převratné novinky, ale novým zájemcům můžou pomoci při jejich rozhodování.

Rozhodli jsme se v periodicitě 14 dnů uveřejňovat seriál Zajímavosti Bav se golfem. Články, které nabídnou různé pohledy na golf a především také důvody, proč si golf vyzkoušet. Obsah seriálu je plně k dispozici ke sdílení, texty jsou otevřené k dalšímu publikování. Naopak věříme, že je využijete na svých sociálních sítích ke sdílení se svými přáteli.

Společnými silami chceme získat vyšší virální dosah, tedy zásah nových zájemců o golf přirozenou cestou, která je čtenářům stále vzácnější. Věříme, že nám pomůžete šířit osvětu golfu a že se stanete součástí platformy Bav se golfem. Náš zájem je společný, více hráčů na golfových hřištích a v klubech, tak aby se také náš sport stal atraktivní volnočasovou zábavou pro celou rodinu.

Seriál Bav se golfem uveřejníme zde vždy jednou za 14 dní ve čtvrtek.

Děkujeme předem za vaši aktivitu

Poznámka: Viralita je nekontrolovatelné šíření obsahu, kdy obsah převezmou (dnes hlavně) fanoušci na sociálních sítích a médiích a začnou vše šířit sami. Důležité je, že to dělají masově, opravdu ve velkém množství. Vedle sociálních sítí se viralita může projevovat prostým slovním předáváním (word of mouth).

 

Den Bav se golfem


Zajímavosti

Devět pravd o golfu – úvod

Golf hrají a užívají si milióny lidí, golfové hvězdy patří mezi nejznámější sportovce na planetě. Golf ale přináší výzvy prospěšné hráčům jakékoliv úrovně. Royal & Ancient Golf Club of St....

všechny zajímavosti

Víte, že

Golfová hůl

Golfová hůl je hůl používaná v golfu k odpalování míčků. Každá hůl je složená z grafitového nebo ocelového shaftu, pogumovaného držadla, které se nazývá grip, a z dřevěné, ocelové nebo syntetické hlavy. Hole se dělí na tři základní druhy: dřeva (anglicky woods), která jsou používána pro dlouhé, přibližovací odpaly; železa (anglicky irons), která jsou z holí nejvíce univerzální a puttery, které se používají ke hraní míčku na jamkovišti. Všechny hlavní druhy holí jsou...

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 108 hřišť

Navštivte jedno
z 108 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

DEN Bav se golfem

Golfový klub Hluboká nad Vltavou

přehled akcí
© Bav se golfem 2020

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde