Zajímavosti Bav se golfem - úvodVážení přátelé golfu,

platforma Bav se golfem vstupuje do své třetí sezóny, ve které chystáme další nové aktivity, abychom oslovili co nejvíce potenciálních zájemců o náš sport. Naším cílem je vám nabídnout mnoho zajímavých argumentů, textů a výzev, které postupně mohou vzbudit zájem o golf u dalších nových hráčů.
Pro nás golfisty nejde vesměs o převratné novinky, ale novým zájemcům můžou pomoci při jejich rozhodování.

Rozhodli jsme se v periodicitě 14 dnů uveřejňovat seriál Zajímavosti Bav se golfem. Články, které nabídnou různé pohledy na golf a především také důvody, proč si golf vyzkoušet. Obsah seriálu je plně k dispozici ke sdílení, texty jsou otevřené k dalšímu publikování. Naopak věříme, že je využijete na svých sociálních sítích ke sdílení se svými přáteli.

Společnými silami chceme získat vyšší virální dosah, tedy zásah nových zájemců o golf přirozenou cestou, která je čtenářům stále vzácnější. Věříme, že nám pomůžete šířit osvětu golfu a že se stanete součástí platformy Bav se golfem. Náš zájem je společný, více hráčů na golfových hřištích a v klubech, tak aby se také náš sport stal atraktivní volnočasovou zábavou pro celou rodinu.

Seriál Bav se golfem uveřejníme zde vždy jednou za 14 dní ve čtvrtek.

Děkujeme předem za vaši aktivitu

Poznámka: Viralita je nekontrolovatelné šíření obsahu, kdy obsah převezmou (dnes hlavně) fanoušci na sociálních sítích a médiích a začnou vše šířit sami. Důležité je, že to dělají masově, opravdu ve velkém množství. Vedle sociálních sítí se viralita může projevovat prostým slovním předáváním (word of mouth).

 

Den Bav se golfem


Zajímavosti

18 důvodů, proč začít s golfem - devět na úvod

Důvodů, proč hrát golf je nekonečná řada, každý golfista by dokázal přesvědčit o tom svém, jedinečném. Nicméně všechny spojuje, že jde o celoživotní aktivitu. Představujeme vám prvních devět důvodů, proč začít s golfem, z osmnácti....

všechny zajímavosti

Víte, že

Péče o hřiště

Součástí golfové etikety a povinností každého hráče je i správně pečovat o hřiště. Po odehrání míče často na fairwayi zůstane vyseknutý „řízek“, tedy drn, který při odpalu uřízne hlava hole. Takový drn je nutné dát zpět na původní místo a zašlápnout ho, aby trávník co nejdříve zregeneroval. Při krátké hře, kdy míček letí na green z velké výšky, vzniká tzv. pitchmark (důlek v greenu po dopadu míčku). Nos u sebe vždy vypichovátko, kterým jej můžeš opravit. Vstoupíš-li do bunkeru (písečná překážka),...

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 109 hřišť

Navštivte jedno
z 109 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Soutěžení dětí a rodičů v patování

Golf Club Hradec Králové

přehled akcí
© Bav se golfem 2020

 

Zadej lokalitu

Zadej lokalitu

Loading...

Pokračujte zde