HRAJEME! Pojďte na golf!Golf má zelenou a vy s ním! Česká golfová hřiště se teď otevírají všem, nejen golfistům. Možná golf ještě nehrajete, ovšem teď máte parádní příležitost si ho vyzkoušet. A co víc - provětrat si hlavu a zasportovat si na čerstvém vzduchu v krásném prostředí. Vyzkoušejte si hřiště, která jsou otevřená všem začátečníkům i bez jakéhokoliv golfového umění - na tzv. akademiích. Pokud máte ve svém okolí nějakého golfistu, vyrazte třeba s ním.

Na golfových akademiích si můžete zahrát, aniž byste potřebovali tzv. „zelenou kartu“, která vás opravňuje ke vstupu na opravdové velké hřiště. Akademie jsou zkrácená hřiště, většinou jen s tříparovými jamkami. Nejsou ale určeny pouze pro začátečníky, využívají se také k tréninku krátkých přihrávek a puttů.

Monitorujeme pro vás aktuální informace na takových hřištích.
Vyhledejte si své hřiště ve svém okolí na naší mapě hřišť.

Hledejte naši modrou ikonku Bav se golfem. Aktuální informace a podmínky najde na kartě každého takového hřiště.


Zajímavosti

Devět pravd o golfu / 6. pravda: Pomáhá ekonomickému růstu

Výsledky, medaile a žebříčky nejsou jedinými měřítky sportu. Golf prokazuje dlouhodobě rovněž svoji hodnotu pro ekonomický vývoj. A to mnohem významněji, než se dříve odhadovalo. Hodnotu golfu a jiných sportů v rámci společnosti však nelze...

všechny zajímavosti

Víte, že

Barevné kolíky

Všude na světě se používají k označení překážek na hřišti kolíky stejné barvy. Na hřišti nejčastěji najdete kolíky bílé barvy značící hranici hřišti, tzv. out ouf bounds, kolíky červené barvy vymezující podélnou vodní překážku nebo kolíky žluté barvy ohraničující příčnou vodní překážku. Během sportovních turnajů se mohou hranice překážek zdůrazňovat barevným sprejem nastříkaným na zemi.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 111 hřišť

Navštivte jedno
z 111 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Příměstský sportovní tábor

Kšírovka

přehled akcí
© Bav se golfem 2020

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde