Svobodné Hamry


Navštivte naše hřiště

GCC Svobodné Hamry

49°46′ 25.82″ N, 15°50′ 1.10″ E

Svobodné Hamry 1, 539 01 Hlinsko v Čechách

+420608183908

manager@gccsh.cz

www.gccsh.cz

Devítijamkové hřiště bylo postaveno v roce 1999. Nachází se v údolní nivě řeky Chrudimky. Je protkáno řadou vodních překážek. Jeho délka jej řadí mezi náročnější golfová hřiště v ČR. Díky široce pojatým drahám naopak dokáže sem tam nějakou špatně zahranou ránu tolerovat. Profil jednotlivých jamek je spíše rovinatý, hráči při hře neabsolvují žádné velké převýšení. Nejen členové GCCSH oceňují polohu hřiště uprostřed lesů, která napomáhá nerušené relaxaci při golfu uprostřed krásné přírody.

Golfový klub Svobodné Hamry pravidelně pořádá dny otevřených dveří pro širokou veřejnost. Každý zájemce si u nás může zdarma a pod dozorem trenérů vyzkoušet první údery do golfové míčku. Den otevřený dveří je pořádán několikrát do roka. Informace o termínech naleznete vždy v dostatečném předstihu.

Nabídka balíčků Akce pro veřejnost


Začínající golfista bez osvědčení o hře golfu si může zahrát v doprovodu jiného hráče s osvědčením.V tuto chvíli není na tomto hřišti naplánována žádná akce.
JDU na hřiště
Hra na zkoušku

Hra na zkoušku

Vyzkoušejte si jaké to je hrát u nás pravidelně golf bez členství v našem klubu GCCSH. Nabízíme vám formát hrací karty s tréninkovými míčky pro rekreačního hráče.

5 900 CZK
Chci vědět víc

CHCI svůj klub
1 roční fee = 3 hřiště

1 roční fee = 3 hřiště

ČLENSTVÍ STANDARD Cena ročního fee člena klubu = 8900 Kč. Štiřín + Molitorov neomezená hra ZDARMA Vstup do klubu 10.000 Kč. V případě vstupu do klubu platí nový člen v roce vstupu pouze vstupní poplatek!!!

10 000 CZK
Chci vědět víc

JSEM golfista
Pondělní sleva fee

Pondělní sleva fee

Každé pondělí hrajete za cenu vypočítanou z Vašeho HCP x 10 Kč. Čím nižší je Váš HCP tím platíte méně.

Např. je-li Váš HCP 20, tak zaplatíte 20 x 10 = 200 Kč za 18. jamek!!! Když máte HCP vyšší než 36 i tak zaplatíte pouze 360 Kč.

360 CZK
Chci vědět víc


Zajímavosti

Staňte se součástí udržitelného rozvoje

„ Zacházej se Zemí dobře. Nezdědil jsi ji od svých předků, ale dlužíš ji svým dětem. “ Dochované indiánské přísloví odkazuje k myšlence udržitelnosti, která není objevem moderní společnosti, ale tvořila podstatu...

všechny zajímavosti

Víte, že

golfový míček - dimply

Důlkům na golfovém míčku se říká dimply (z anglického dimple – důlek, jamka). Na každém míčku jich bývá obvykle něco mezi 300 až 500 a pomáhají zlepšovat aerodynamiku při letu. Bylo prokázáno, že proti hladké kouli má takto tvarovaný míček až dvojnásobný dolet! Původně byly dimply čtvercové, až na začátku 30. let byly nahrazeny kulatými, jak je známe dnes.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 112 hřišť

Navštivte jedno
z 112 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Den otevřených dveří

Driving Range Rohanský ostrov

přehled akcí
© Bav se golfem 2022

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde