Driving 1. Slovanský golfový club


Navštivte naše hřiště

Driving 1. Slovanský golfový club

49°44′ 9.79″ N, 13°24′ 59.01″ E

Na vyhlídce 242, 326 00 Plzeň

+420 774 430 493

recepce@1slgc.cz

www.1slgc.cz

Driving Range se nachází v plzeňské městské části Lobzy, naproti střelnici ASO Dukla Plzeň. Golfové odpaliště je přístupné PRO KAŽDÉHO, ať hraje golf aktivně nebo se chce s touto hrou seznámit.

Naším mottem je přiblížit golf každému, kdo o něj projeví zájem. Ve spolupráci s našimi profesionálními hráči – trenéry, jsme připravili několik novinek, které jak doufáme, pomohou zlepšit Vaši golfovou hru, hru Vašich dětí a některé z Vás např. připraví na zkoušku golfové způsobilosti, dříve zvanou Zelená karta.

Na Driving Range se dostanete pěšky, na kole i autem. Pro návštěvníky s vozidly máme vyhrazená parkovací místa na parkovišti před střelnicí, ze kterého můžete k samotnému odpališti přejít lávkou přes řeku.
Nabídka balíčků Akce pro veřejnost


V tuto chvíli není na tomto hřišti naplánována žádná akce.
ZAČÍNÁM s golfem
Hraj golf, změň život Certifikovaný produkt

Hraj golf, změň život

Úvodní nabídka jak začít s golfem je inspirována úspěšným projektem Hraj golf, změň život z roku 2010. Nově balíček nabízí: 3 vstupy na hřiště (z toho 2x s trenérem ve skupinové lekci) a veškeré vybavením, které je pro Váš trénink potřebné.

299 CZK
Chci vědět víc


Zajímavosti

Umění na českých golfových hřištích

Možná vás při návštěvě českých hřišť překvapí, na kolika z nich se jejich majitelé snaží vylepšit prostředí pro hru nejen kvalitou greenů, ale také uměleckými výtvory podél jamek. Na řadě míst můžete uvnitř...

všechny zajímavosti

Víte, že

Golfová hůl

Golfová hůl je hůl používaná v golfu k odpalování míčků. Každá hůl je složená z grafitového nebo ocelového shaftu, pogumovaného držadla, které se nazývá grip, a z dřevěné, ocelové nebo syntetické hlavy. Hole se dělí na tři základní druhy: dřeva (anglicky woods), která jsou používána pro dlouhé, přibližovací odpaly; železa (anglicky irons), která jsou z holí nejvíce univerzální a puttery, které se používají ke hraní míčku na jamkovišti. Všechny hlavní druhy holí jsou...

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 112 hřišť

Navštivte jedno
z 112 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

ZAMILUJ SE DO GOLFU

Valašský golfový klub

přehled akcí
© Bav se golfem 2021

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde