Golf Resort Lázně Bohdaneč

Navštivte naše hřiště

Golf Resort Lázně Bohdaneč

50°4′ 32.17″ N, 15°40′ 47.24″ E

Lázně Bohdaneč, Lázně Bohdaneč

723 625 525

recepce@gcpa.cz

www.gcpa.cz

Nedaleko Pardubic u Lázní Bohdaneč se nachází mistrovské osmnáctijamkové hřiště, které díky svému designu nabízí golfové vyžití pro všechny typy hráčů. 

K úspěchu nestačí jen dlouhé rány, často do hry vstupuje i taktika a přesnost. Hřiště je dobře hratelné pro vyšší HCP a zároveň představuje sportovní výzvu i pro hráče s nízkým HCP.  Velmi zdařilé je také přirozené zasazení hřiště do krásné přírody lužních lesů v blízkosti přírodní rezervace Bohdanečský rybník, v prostoru hřiště tak naleznete velký počet krásných vzrostlých stromů, které v horkých letních dnech poskytují stín. Hřiště je snadno dostupné z Prahy (45 minut po dálnici směr Hradec Králové). 

Za poslední roky se na hřišti odvedlo hodně práce a jeho hrací plochy hodnotí na výbornou jak čeští profesionálové, tak pravidelně na hřišti hrající amatéři z celé ČR. 

Nově se zázemí resortu rozrostlo o ubytování, šatny, toalety a multifunkční konferenční místnost, kterou můžete využít nejen pro svou firemní akci, ale také pro rodinné oslavy a jiné příležitosti. Okolí hřiště nabízí i negolfové aktivity (sjíždění historického Opatovického kanálu na kánoích, cyklistiku, pěší turistiku, pozorování ptáků v ptačí rezervaci a další). 


Nabídka balíčků Akce pro veřejnost


V tuto chvíli není na tomto hřišti naplánována žádná akce.
ZAČÍNÁM s golfem
Hraj golf, změň život

Hraj golf, změň život

Tento balíček je určen pro úplné začátečníky, kteří nemají předchozí golfové zkušenosti. Kvalifikovaný trenér provede zájemce všemi základními údery, v krátkosti představí i golfovou etiketu a pravidla.

400 CZK
Chci vědět víc

JDU na hřiště
Golfový balíček BASIC

Golfový balíček BASIC

ubytování na 1 noc ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní; 2x green fee na 18 jamek; 2x míčky na driving range

3 800 CZK
Chci vědět víc

CHCI svůj klub
Roční členství na zkoušku

Roční členství na zkoušku

Golf již hrajete, ale nejste si zatím jisti, který golfový klub je pro Vás ten pravý nebo uvažujete o změně golfového klubu, případně o vstupu do dalšího? Využijte naší nabídky Roční golfové členství na zkoušku.

5 000 CZK
Chci vědět víc

JSEM golfista
STAY & PLAY pro 2 osoby

STAY & PLAY pro 2 osoby

ubytování na 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní; 4x green fee na 18 jamek; 4x míčky na driving range

6 750 CZK
Chci vědět víc


Zajímavosti

Svišť se vrací a znovu láká rodiny k novému sportu

Vzpomínáte na úspěšnou kampaň , kterou se Česká golfová federace snažila přivést ve spolupráci se Seznam.cz na hřiště nové golfisty? Také letos chceme ukázat golf jako zdravý sport pro širokou veřejnost, vhodný pro celé...

všechny zajímavosti

Víte, že

Golf za bouřky

Hrát golf za bouřky je zakázáno. Golfové hole slouží jako spolehlivý hromosvod, a jelikož se golfista nachází na otevřeném prostranství, je často jediným pravděpodobným cílem úderu blesku. Proto jsou součástí golfového hřiště i altánky, kde se můžeš při nenadálé bouřkové přeháňce schovat před blesky. Jestliže se na hřiště blíží bouřkový mrak, obsluha hřiště upozorní hráče zvukem ze sirény. V takovém případě označ svůj míč na hřišti a utíkej se neprodleně schovat.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 116 hřišť

Navštivte jedno
z 116 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

3 denní golfové kurzy

Golfresort Monachus

přehled akcí
© Bav se golfem 2023

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde