Hukvaldy


Navštivte naše hřiště

Golfový klub Hukvaldy

49°37′ 50.18″ N, 18°13′ 45.47″ E

Horní Sklenov 74, 739 46 Hukvaldy

732 241 322

golfhukvaldy@seznam.cz

www.golfhukvaldy.cz

11-jamkové golfové hřiště, které je situováno v malebném prostředí rodiště Leoše Janáčka,  pod Hukvaldským hradem, 20 km od Ostravy. Hřiště se rozprostírá na 16 hektarech pozemku.

Hřiště projektoval renomovaný golfový architekt Jiří Velden. Svou koncepcí je vhodné jak pro začínající, tak pro pokročilé golfisty.
 

Hřiště bylo v roce 2013 znormováno pro úpravu HCP status aEGA a má normu i pro nejmenší děti do deviti let. V roce 2018 jsme hřiště rozšířili a volná hra je možná na 11 popřípadě 22 jamkách, turnaje hrajeme ve 3 variantách, par 62, par 64, par 68.  Zavlažováno je všech 11 greenů a odpališť. Útulná klubovna má kapacitu 26 míst ve vnitřní části a 25 míst na otevřené terase. Součástí klubovny je malý golf shop, kde hráči najdou vše potřebné pro hru, a půjčovnu holí, setů, golfových vozíků a bugin.

Pokročilí hráči i začátečníci mohou využít služeb našich klubových cvičitelů. V průběhu celé sezóny na hřišti pořádáme pravidelné otevřené víkendové turnaje.

 

V období letních prázdnin pořádáme dva turnusy příměstských golfových táborů.Vítanou možností je také ubytování ve 100 metrů vzdáleném penzionu Roubeneka, kde vám v rámci ubytování poskytneme slevu na Fee. Přijďte si zahrát, budete vítáni.

Nabídka balíčků Akce pro veřejnost


Aktuální informace

9jamkové hřiště je veřejné a otevřené všem zájemcům o golf bez nutnosti tzv. "zelené karty". Aktuálně vzhledem k plynulosti hry, jsou pravidla nastavena tak, aby v každém flightu šel s hráči alespoň jeden hráč, který má osvědčení pro hru golfu.V tuto chvíli není na tomto hřišti naplánována žádná akce.
V tuto chvíli pro Vás nemá hřiště žádnou nabídku.

Zajímavosti

Staňte se součástí udržitelného rozvoje

„ Zacházej se Zemí dobře. Nezdědil jsi ji od svých předků, ale dlužíš ji svým dětem. “ Dochované indiánské přísloví odkazuje k myšlence udržitelnosti, která není objevem moderní společnosti, ale tvořila podstatu...

všechny zajímavosti

Víte, že

Týčko

Na začátku byla hromádka hlíny, na kterou si hráč před odpalem položil míček. Znamenalo to však, že golfista měl stále špinavé ruce. Proto George F. Grant - jihoafrický dentista - vynalezl dřevěný kolíček, který se zatlačil do země a na něj se postavil míček. Týčko se v nezměněné podobě používá dodnes. Týčko zapichuj do trávníku tak, že si napřed vložíš do dlaně míč a teprve pak zatlačíš na týčko přes plochu míče. Má to hned dvě výhody: půjde ti to snadněji a míček bude rovnou ležet na týčku.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 112 hřišť

Navštivte jedno
z 112 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Den otevřených dveří

Driving Range Rohanský ostrov

přehled akcí
© Bav se golfem 2022

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde