Ropice


Navštivte naše hřiště

Ropice Golf Resort

49°42′ 16.91″ N, 18°35′ 52.98″ E

Ropice 415, 739 61 Ropice

+ 420 737 208 892

info@beskydgolf.com

www.beskydgolf.com

GOLFOVÝ RÁJ NA PRAHU BESKYD 

Ropice Golf Resort právem náleží mezi TOP 10 Českých golfových hřišť a je vyhledávaným hřištěm profesionály, náročnými i méně zkušenými hráči. 

Linksový charakter osmnáctijamkového hřiště s vodními překážkami, četnými bunkery, vlnicí se linií fairwayí a zajímavě tvarovanými greeny jsou prvky, které vystihují hřiště v Ropici, které zřejmě nejvíce ze všech v oblasti těží z přírodních podmínek Beskyd. Kopcovitější a dramatičtější první devítka vás příjemně uvede do hry, závěr obstarají skvostné závěrečné tři jamky. K dispozici je i šestijamková akademie o celkové délce 543 metrů s tříparovými jamkami o délce od 71 do 127 metrů. I začínající golfisté si na ní mohou vyzkoušet pravý pocit ze hry. Zkušenější zase pilovat krátkou hru.

Nabídka balíčků Akce pro veřejnost


V tuto chvíli není na tomto hřišti naplánována žádná akce.
ZAČÍNÁM s golfem
Jdu na Golf

Jdu na Golf

Golf = sport pro každého! Unikátní balíček pro všechny nadšence golfu.
Přijďte na první trénink do Ropice Golf Resortu s profesionálním trenérem, odneste 3 golfové hole s sebou a započněte tak své první golfové krůčky.

1 290 CZK
Chci vědět víc

SEZNAMUJI SE s hrou
Bavte se Golfem

Bavte se Golfem

Dalším krokem pro již zasvěcené nadšence golfu máme balíček "Bavte se Golfem". Přirozeně navazuje na první balíček "Jdu na golf", také díky cenovému zvýhodnění (1400 Kč). S tímto balíčkem se již dostanete na mistrovské hřiště a procvičíte hru s trenérem.

2 300 CZK
Chci vědět víc

SEZNAMUJI SE s hrou
Jdu na golf! Certifikovaný produkt

Jdu na golf!

Golf je dostupný pro každého. To dokazuje tento balíček pro začínající hráče. Tři golfové hole značky Wilson (7, P a putter) si odnesete domů a k nim získáte lekce s trenérem včetně svých prvních míčků.

1 290 CZK
Chci vědět víc

JDU na hřiště
Roční členství

Roční členství

Pro všechny zájemce o golfovou hru jsme připravili jedinečnou nabídku. Máte možnost využít 1x volný vstup na 18-ti jamkové mistrovské hřiště, dále využívat slevu až 30% na hrací fee. Novinkou pro sezónu 2018 je vstup na Akademii pro roční členy zcela zdar

3 300 CZK
Chci vědět víc

JDU na hřiště
Golfing.cz Certifikovaný produkt

Golfing.cz

Začít hned hrát golf nebylo nikdy tak snadné! Vyberte si jeden z mnoha balíčků šesti her na šesti různých hřištích za neodolatelnou cenu. Pokud s Vámi bude hrát zkušenější hráč, může mít balíček za stejnou cenu jako Vy!

1 570 CZK
Chci vědět víc


Zajímavosti

Green

Green je nejchoulostivější a nejvíce opečovávaná část hřiště, česky nazývaná jamkoviště. Jedná se o nejníže střiženou plochu, na které je umístěna cílová jamka. Green vyžaduje pečlivou údržbu: seká se až jednou denně, pravidelně se provzdušňuje, válcuje, pískuje a hnojí.  Mezi golfisty často uslyšíš, jak hovoří o rychlosti greenu. Ta se udává ve stopách. Čím je rychlost greenu větší, tím je obtížnější dopravit míček do jamky, protože je náchylnější na terénní nerovnosti.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 88 hřišť

Navštivte jedno
z 88 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Den otevřených dveří v Kostelci

Golf Club Lázně Kostelec u Zlína

přehled akcí
© Bav se golfem 2019

 

Zadej lokalitu

Zadej lokalitu

 

Vyber si úroveň

Vyber si úroveň

0 ZAČÍNÁM s golfem
1 SEZNAMUJI SE s hrou
2 JDU
na hřiště
3 CHCI
svůj klub
JSEM
golfista
Loading...

Pokračujte zde