Yard Resort - Předboj


Navštivte naše hřiště

Yard Resort - Předboj

50°13′ 24.35″ N, 14°28′ 32.75″ E

Ke Tvrzi 7, 250 72 Předboj

+420 730 186 837

golf@yardresort.com

golf.yardresort.com

Začněte s golfem v Předboji!

Yard Resort se nachází jen pár minut za Prahou a nabízí veřejné 9jamkové hřiště, kvalitní tréninkové plochy a příjemné zázemí. Díky variabilní délce a obtížnosti je hřiště vhodné pro hráče všech výkonnostních skupin. Golfový resort nabízí turnaje a výukové programy pro všechny - od dětí až po seniory.

Kromě golfu si můžete v Předboji zahrát také footgolf, což je unikátní kombinace fotbalu a golfu, nebo třeba zacvičit zumbu. V areálu najdete též restauraci, školící centrum a ubytování. Resort je také velmi oblíbeným místem pro svatby.

Nabídka balíčků Akce pro veřejnost


V tuto chvíli není na tomto hřišti naplánována žádná akce.
ZAČÍNÁM s golfem
Golfová ochutnávka

Golfová ochutnávka

Úvodní seznámení s golfem v délce 60 minut. Vyzkoušejte si odpálit svůj první míček a zahrát ho do jamky. Součástí balíčku je zapůjčení holí a tréninkových míčů.

500 CZK
Chci vědět víc

SEZNAMUJI SE s hrou
Úvod do golfu

Úvod do golfu

Vyzkoušejte si základní golfové techniky pod vedením zkušeného trenéra. Balíček obsahuje 180 minut výuky vč. zapůjčení holí a tréninkových míčů.

1 500 CZK
Chci vědět víc

JDU na hřiště
Kurz HCP 54

Kurz HCP 54

Komplexní příprava pro získání "Zelené karty" (HCP 54). Kurz zahrnuje 10 lekcí s trenérem, vstup na cvičné plochy a hřiště, zapůjčení holí a míčů, závěrečnou certifikaci a navíc vstup do klubu YRGC zdarma.

6 900 CZK
Chci vědět víc

JDU na hřiště
Golfing.cz Certifikovaný produkt

Golfing.cz

Začít hned hrát golf nebylo nikdy tak snadné! Vyberte si jeden z mnoha balíčků šesti her na šesti různých hřištích za neodolatelnou cenu. Pokud s Vámi bude hrát zkušenější hráč, může mít balíček za stejnou cenu jako Vy!

1 570 CZK
Chci vědět víc

CHCI svůj klub
Členství v Předboji

Členství v Předboji

Roční členství s registrací u ČGF a širokou nabídkou výhod. Cena nezahrnuje jednorázový vstupní poplatek a volitelný příplatek za neomezenou hru. Sleva pro děti, seniory a rodiny. Více na http://golf.yardresort.com.

2 000 CZK
Chci vědět víc


Zajímavosti

Týčko

Na začátku byla hromádka hlíny, na kterou si hráč před odpalem položil míček. Znamenalo to však, že golfista měl stále špinavé ruce. Proto George F. Grant - jihoafrický dentista - vynalezl dřevěný kolíček, který se zatlačil do země a na něj se postavil míček. Týčko se v nezměněné podobě používá dodnes. Týčko zapichuj do trávníku tak, že si napřed vložíš do dlaně míč a teprve pak zatlačíš na týčko přes plochu míče. Má to hned dvě výhody: půjde ti to snadněji a míček bude rovnou ležet na týčku.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 84 hřišť

Navštivte jedno
z 84 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Soutěžení dětí a rodičů v patování

Golf Club Hradec Králové

přehled akcí
© Bav se golfem 2019
Loading...