Prosečné


Navštivte naše hřiště

Golf Country Club Prosečné

50°34′ 8.92″ N, 15°40′ 43.66″ E

Prosečné 179, 543 73 Prosečné

605849327

golfcountry.prosecne@seznam.cz

www.gccprosecne.cz

Devítka nedaleko Vrchlabí, kde si každý najde svoje

Plnohodnotné devítijamkové hřiště citlivě zasažené do podkrkonošské krajiny vzdálené jen devět kilometrů od centra Vrchlabí. Hráče i nové zájemce o golf přivítáme v klidném zázemí nové klubovny s prostornou terasou. Pro výuku a trénink je k dispozici driving range s devíti krytými a deseti travnatými odpališti a další cvičné plochy, kde vám naši zkušení trenéři pomůžou s golfem začít nebo se v něm zdokonalit. Naše hřiště potěší každého hráče, který má rád členitou krajinu se vzrostlými stromy. Přijďte pobejt.
Nabídka balíčků Akce pro veřejnost


V tuto chvíli není na tomto hřišti naplánována žádná akce.
ZAČÍNÁM s golfem
Lekce s trenérem 50 minut

Lekce s trenérem 50 minut

Padesátiminutové lekce s trenérem golfu obsahuje výuku na driving range a cvičných greenech. V ceně je zahrnuto zapůjčení 80 míčků, golfové hole na odpalování a na patování.

380 CZK
Chci vědět víc

SEZNAMUJI SE s hrou
Dětská škola a kurzy

Dětská škola a kurzy

Pořádáme školičku pro nejmladší, akademie pro nově příchozí, lekce a kurzy pro pokročilé hráče golfu. Pro zpřístupnění naše sportu umožňujeme hru na znormovaném hřišti i hráčům bez HCP v doprovodu hráče s hendikepem.

400 CZK
Chci vědět víc

JDU na hřiště
CELODENNÍ GREEN FEE

CELODENNÍ GREEN FEE

U nás můžete hrát neomezený počet jamek během celého dne.

350 CZK
Chci vědět víc

CHCI svůj klub
Členství v klubu

Členství v klubu

V rámci řádného členství v našem klubu nabízíme celoroční hru na našem hřišti včetně klubových turnajů, padesátiprocentní slevu na míče na driving range, reciproční slevy na hru na spřátelených hřištích a další výhody.

5 000 CZK
Chci vědět víc

JSEM golfista
Turnajová pohoda

Turnajová pohoda

Pro všechny hráče pořádáme několik klubových turnajů s domácí atmosféře s příjemným posezením na terase u odpaliště jedničky. Jejich kalendář najdete na www.gccprosecne.cz

600 CZK
Chci vědět víc


Zajímavosti

Driver

Driver má v bagu výsostné postavení a používá se výhradně při odpalu míčku z týčka. Touto holí s největší hlavou, nejvýraznějším zvukem při úderu a nejdelším shaftem dosahují nejlepší hráči úderů se vzdáleností kolem 300 metrů. Pro začínajícího hráče je driver zároveň nejhůře ovladatelnou holí, protože sebemenší chyba v odpalu vychýlí míček z osy letu, takže je dopad značně nepřesný. Proto driver používají až zkušení golfisté.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 84 hřišť

Navštivte jedno
z 84 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Soutěžení dětí a rodičů v patování

Golf Club Hradec Králové

přehled akcí
© Bav se golfem 2019
Loading...